Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Дата: 28 вересня 2018 о 19:07, Оновлено 28 вересня 2018 о 19:08
Автор: Дележа А. Я.
Учнівське самоврядування – один із важливих засобів організації життєдіяльності учнівського колективу. Аналізуючи роботу шкільного парламенту за всі роки його діяльності, ми можемо впевнено сказати, що учні вміють добре поєднувати навчальну діяльність із трудовою, виховну з ігровою, природоохоронну з благодійною, спортивну та дозвіллєву. А діяльність, в якій школярам доводиться самостійно вирішувати, творити, діяти, справляє величезний вплив на їхній загальний розвиток, оскільки сприяє самовихованню, самовдосконаленню та самореалізації.

Завдання, які вирішує учнівське самоврядування гімназії:

- Сприяє навчальній та творчій діяльності учнів.
- Формує особистість з глибокою усвідомленою громадянською позицією.
- Забезпечує комплексний виховний вплив на учнів шляхом їх залучення до усвідомленої, систематичної участі у вирішенні важливих питань життя класу та школи.
- Формує ініціативу, особистість, здатну приймати нестандартні рішення.
- Забезпечує захист прав та інтересів учнів.
- Створює широке поле можливостей для самореалізації в конкретних справах.
- Виховує почуття власної гідності, вчить досягати індивідуальної та суспільної мети.

Склад учнівського парламенту гімназії № 290 2018/2019 навчального року

Довбиш Іванна
Президент парламету учнівського самоврядування гімназії № 290

Є лідером учнівського самоврядування, слідкує за активною діяльністю шкільного парламенту, є представником всієї гімназії у районних та міських зборах УЛК( Учнівської Ліги Києва), контролює роботу кожного представника парламенту гімназії.

Фанталін Іван
Віце-президент парламету учнівського самоврядування гімназії № 290

Допомагає президенту у виконанні спільних обов'язків, є представником президента (у випадках, коли сам президент не має можливості виконувати певні свої обов’язки через хворобу, брак часу, іспити) у вирішенні різних питань та участі в організації різних заходів.

Артеменко Ніна
Радник парламету учнівського самоврядування гімназії № 290

Радник - людина, яка коригує дії парламенту, допомагає у проводженні різного роду заходів. Є одним із головних представників ДРРС "СТРІЛА", а також є представником віце-президента (у випадках, коли сам президент чи віце-президент не має можливості виконувати певні свої функції через хворобу, брак часу, іспити).

Шевченко Дарія
Міністр культури парламету учнівського самоврядування гімназії № 290

Головне завдання міністра - організувати цікавий і змістовний відпочинок учнів. З цією метою міністерство керує проведенням культурно-массових справ, організацією шкільних і класних вечорів, свята народного та шкільного календаря, розподіляє між класами та учнями доручення по підготовці цих заходів. Організовує оформлення гімназії та класних кімнат. Несе відповідальність за утримання і підготовку програми художньої частини і програму дозвілля. Вивчає побажання учнів щодо організації і роботи гуртків художньої самодіяльності. Організовує шкільні концерти, проведення КВК та інтелект-турнірів, шкільних дискотек.

Артюх Владислав
Міністр спорту парламету учнівського самоврядування гімназії № 290

Головне завдання міністра - організувати активну участь учнів гімназії у спортивному житті. З цією метою міністерство організовує профілактичну та спортивну роботу в школі, залучає учнів до роботи спортивних секцій. Організовує в школі роботу спортивних секцій,спортивні змагання. Організовує проведення спортивних змагань, підготовку рубрики "Спортивні новини" у шкільній газеті, є головою журі у дитячих спортивних конкурсах "Веселі старти".

Юхно Анастасія
Міністр освіти парламету учнівського самоврядування гімназії № 290

Головне завдання – допомогти учням гімназії успішно вчитися,підтримувати належний порядок та дисципліну в школі. З цією метою міністр проводить систематичний аналіз успішності учнів, доводить результати аналізу до відома колективу школи на шкільних лінійках. Організовує допомогу відстаючим учням, залучаючи до цієї роботи кращих учнів школи. Контролює відвідування учнями занять, самопідготовок. Організовує активну участь в шкільних ,районних, та обласних олімпіадах.

Втюріна Софія
Міністр інформація та преси парламету учнівського самоврядування гімназії № 290

Головне завдання міністерства - постійно інформувати вихованців про життя школи. З цією метою міністерство організовує роботу шкільного пресс-центру. Систематично випускає шкільну газету. Проводить конкурси і тематичні виставки малюнків. Правдиво і об'єктивно відображає шкільні події. Організовує проведення конкурсів стінгазет та плакатів, є головою випуску шкільної газети.
Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.